Jaunumi

Velo brauciens “Esi aktīvs un vesels”

Velo brauciens “Esi aktīvs un vesels”

2018. gada 12. maijā Grobiņā notiks velobrauciens “Esi aktīvs un vesels”, kurā laipni aicināts piedalīties ikviens Grobiņas novada iedzīvotājs, kā arī citi interesenti.

 

Dosimies kopējā 25km garā velobraucienā pa Grobiņas novadu. Velo brauciena maršruts Grobiņas pilsēta – Grobiņas pagasts – Gaviezes pagasts un apmeklēsim dažādus pietur punktus, kuros izzināsim par netradicionālām sporta un atpūtas iespējām Grobiņas novadā.

 

 

Viesosimies “Lavandervillā” kur varēs uzzināt par veselīgu uzturu un kā sagatavot pusdienu kārbu dodoties velobraucienā vai aktīvā atpūtā dabā. Ik viens dalībnieks varēs nobaudīt veselīgu ēdienreizi lai doties tālāk velobrauciena maršrutā.  

 

Tūrisma klubā “Oga” kur būs iespēja izzināt atpūtas un ūdenssporta iespējas Grobiņas novada upēs un ezeros. Speciālisti pastāstīs par laivu veidiem, ekipējumu kā pareizi sagatavoties laivu braucienam.

 

Gaviezē velobrauciena dalībniekus sagaidīs Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanas klubs DR-krasts pārstāvji, kas iepazīstinās dalībniekus ar orientēšanas sporta veidu un Rogaininga sacensību pamatprincipiem.

 

Grobiņas moto triāla parkā “Viking trial” sportisti velobrauciena dalībniekus iepazīstinās ar moto triāla sporta veidu, sacensību pieredzi un treniņu specifikāciju, noslēgumā dalībniekiem būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus.

 

 

Velobrauciens noslēgsies pie Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra “ICafe”, kur velobrauciena dalībnieki varēs mieloties ar velo zupu, baudīt vakara akustisko koncertu.

Kā arī būs iespēja ikvienam interesentam iepazīties ar atpūtas laivu operatorā “Krastiņu laivas” piedāvājumu un doties izmēģinājumā braucienā pa Ālandes upi.

 

 

Reģistrācija velobraucienam “Esi aktīvs un vesels” no 10:00. Velobrauciena starts 11:00 no Grobiņas novada vasaras tūrisma informācijas centra “ICafe”. Brauciens ilgs aptuveni 5h.

Dalība pasākumā: bezmaksas

  

 

#ESparveselibu #Velo

ESF projekts "Grobiņas novada vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse" Nr. 9.2.4.2/16/I/100

 

 

 

 

Dalies:facebook.com twitter.com draugiem.lv

Sadarbības partneri