Labākās ēdināšanas un nakšņošanas vietas Grobiņā

Grobiņa ir Latvijas mazpilsēta, kas atrodas valsts rietumos, tikai 11 kilometrus no lielākās vēsturiskās pilsētas Liepājas. Grobiņā dzīvo ap 4000 cilvēku, pilsēta Latvijas viesu vidū ir labi pazīstama ar savu apbrīnojamo apskates objektu – Grobiņas pili.
Grobiņas vēsture aizsākās 17. gadsimtā, kad krustneši mūsdienu pilsētas teritorijā uzcēla Zēburgas pili. Tomēr 1929. gadā arheoloģiskie izrakumi atklāja pils patieso izcelsmi. Izrādījās, ka to ir uzcēluši vikingi, un krustneši to vienkārši atjaunoja pēc tam, kad atrada to pamestā stāvoklī. Tādējādi gandrīz simts gadus tiek uzskatīts, ka pirmie ieceļotāji šajās vietās bija vikingu kolonija.
Arheologs Birgers Nermans un viņa komanda veica daudzus pētījumus, kuru rezultātā tika atklāti interesanti artefakti, tostarp trīs tūkstoši skandināvu kapu, sadzīves priekšmeti un apģērbi. Šie atradumi liecina, ka šeit dzīvojuši feodāļi un kuršu ciltis.

Labākās ēdināšanas vietas Grobiņā
Kafejnīca ‘’Lielā Pietura’’

‘’Lielā Pietura’’ – ir mājīgāka kafejnīca Grobiņā, vieta, kur sastopas vietējie un ceļotāji, kur garšas un sirsnīgums iet roku rokā, radot īpašu sajūtu un atmiņas. ‘’Lielā Pietura’’ var lepoties ar draudzīgu un sirsnīgu apkalpošanu, kur katrs viesis tiek uzņemts kā sens draugs. Neatkarīgi no laika apstākļiem, tu vari izvēlēties sēdēt gan iekštelpās, gan ārpusē un baudīt labākos mājas ēdienus Grobiņā. Kafejnīca atrodas Rīgas ielā 45, Grobiņā, Latvijā.

Kafejnīca ‘’Zem liepas’’

Kafejnīcai ‘’Zem liepas’’ ir vienkārša, bet saprotama ēdienkarte, kurā katrs var atrast sev garšu. Kafejnīcā ir demokrātiskas cenas, lai ikviens varētu baudīt gardos ēdienus. Laipnā apkalpošana vienmēr ir prioritāte šajā kafejnīca, lai Jūs justos kā mājās. Adrese: Lielā iela 28, Grobiņa.

Kafejnīca “Cafe uz rītiņiem”

“Cafe uz riteņiem’’ – tas ir īpašs ceļojuma pārsteigums! Kafejnīca atrodas mazā un jaukā Grobiņas pilsētā, A9 šosejas malā. Kafejnīca ir piemērota gan tiem, kas steidzās, gan tiem, kas vēlas ēst ēdienu ātrā tempā, fast food stilā. Kafejnīcas darbinieki rūpējas par to, lai porcijas būtu ne tikai garšīgas, bet arī pievilcīgas. Ēdieni tiek gatavoti no svaigiem produktiem un ar mīlestību.
Apkalpošanas ātrums ir viens priekšrocībām, jo darbinieki vēlas, lai viesi varētu pēc iespējas ātrāk izbaudīt savu maltīti. Draudzīgais personāls vienmēr ir gatavs Jūs sagaidīt un apkalpot ar smaidu.
‘’Cafe uz riteņiem’’ ir īpaša vieta, kur Jūs varat izbaudīt garšīgu ēdienu un brīnišķīgu atmosfēru.

Labākās nakšņošanas vietas Grobiņā

Viesu māja “UANETA”

Viesu māja “UANETA” ir jauka un mājīga vieta, kas atrodas Grobiņā, Kalēju ielā 53. Viesu mājā ir 10 mājīgas istabiņas, kas kopumā var uzņemt līdz 24 cilvēkus. Ja vēlaties relaksēties un baudīt brīvo laiku, piedāvājumā ir arī pirtiņa un āra baseins.
Viesiem ir pieejams plašs dārzs ar šūpolēm un vieta piknikam, kur atrodas dārza kamīns. Jūs varat izvārīt gardu zupu, izcept pankūkas vai grilēt, ko sirds vēlas. Tas ir ideāls veids, kā baudīt laika pavadīšanu ar draugiem un ģimeni. Ja plānojat svinēt kādu svarīgu notikumu, ir arī banketu zāle, kurā var uzņemt līdz 80 viesiem. Tas ir lielisks veids, kā rīkot neaizmirstamas svinības un pasākumus. Nāciet un iepazīstieties ar “UANETA” viesu mājas burvību un mūsu viesmīlīgo atmosfēru.

Viesu nams ‘’Ozoli’’

Viesu nama zāle ir piemērota līdz 40 personām un nodrošinās Jums siltu un mājīgu atmosfēru, viesu namā ir 20 gultasvietas, lai nodrošinātu Jūsu komfortu un naktsmieru.
Pirtis ir pieejamas par atsevišķu samaksu, un viesu nama īpašnieki var o

rganizēt arī pašu gatavotas dabīgus skrubīšus. Izbaudiet karsto kublu ar hidromasāžu, lai atbrīvotos no stresa un relaksētos.
Grila vieta piedāvā iespēju gatavot maltīti pašiem, izmantojot grilu un piknika galdu.
Piedāvā dažādus sporta laukumus, tostarp basketbola, futbola un volejbola laukumus, un arī sporta inventāru. Bērniem ir pieejams batuts, smilšu kaste un šūpoles, un, pēc individuālas vienošanās, arī galda teniss, novusa galds un šautriņas.