Naujienos

Pārgājiens

Pārgājiens "Ods - Tīrs - Ods"

Šis pārgājiens notiks Bārtas un Dunikas apkārtnē, apskatīsim pilskalnu, purvu, baznīcas drupas un gan jau arī citus brīnumus. 28. Jūnijā 20:00 ierodamies Atpūtas bāze "Ods" , tur sēdēsim pie ugunskura, cepsim desas un gudri runāsim, un kad būsim noguruši no runāšanas, laidīsim naktsmierā. Guļam katrs savās sarūpētajās naktsmājās (telts, teltenes, guļammaiss, paklājiņš vai zālītē.

 

29. Jūnijā ceļamies un laižam deldēt. Jūs noteikti domājat, kapēc nav uzrakstīts cikos jaceļas, bet to jūs arī nezināsiet , jo būs jāceļas tad, kad mēs jūs piecelsim. Jums būs dotas divas stundas laika, lai pamostos, iedzert siltu dziru, paēstu, savāktu savas mantas un pārgājiens varēs sākties. Brokastis būs sagatavojuši Pēdu Deldētāji! Deldēsim +/- 30km, finišs būs turpat, kur starts Atpūtas bāze "Ods"!

 

 

 

❗Dalības maksa :13 eiro (kura tiks novirzīta telts vietas īrei, brokastu galdam un citiem ar organizēšanu saistītām lietām)

❗Vietu skaits ierobežots, ilgi nedomājiet❗
❗Lai pieteiktos rastiet privātu ziņu Pēdu Deldētāji

✔Kad : 28-29. Jūnijs
✔Kur : Atpūtas bāze “Ods”
✔Cikos : 28. Jūnijā, 20:00
✔Pārgajiena garums : +/- 30km
✔Līdzi ņemt : Desiņas (28. Jūnija vakara pasēdēšanai), pusdienas (29. Jūnijam), guļam instruments, pārējais jau pēc paša izvēles. Apğērbs attiecīgs laika apstākļiem, bet piebildīšu ka iespējams būs jāpārvar neliela upe.

Pasidalink:facebook.com twitter.com draugiem.lv

Bendradarbiavimo partneriai